У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Пост 25 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Пост 25 Км:

Поточний розклад електричок Дружба - Пост 25 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 32 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Пост 25 Км о 18 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6341 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 50 хв. Між станціями Дружба і Пост 25 Км цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Морська(05.59), Путійська(06.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Пост 25 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Пост 25 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Пост 25 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6341 Білгород-Дністровський Одеса 05.56
Дружба
06.46
Пост 25 Км
50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6347 Білгород-Дністровський Одеса 17.32
Дружба
18.21
Пост 25 Км
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Пост 25 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Пост 25 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пост 25 Км — Дружба