У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Прибережне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Прибережне:

Поточний розклад електричок Дружба - Прибережне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 55 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Прибережне о 16 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6310 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Дружба і Прибережне цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Прибережне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Прибережне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Прибережне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6304 Одеса Білгород-Дністровський 10.34
Дружба
10.47
Прибережне
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 15.55
Дружба
16.08
Прибережне
13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 19.34
Дружба
19.48
Прибережне
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Прибережне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Прибережне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Прибережне — Дружба