У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Сухий Лиман
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Сухий Лиман:

Поточний розклад електричок Дружба - Сухий Лиман включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 32 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Сухий Лиман о 18 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6345 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Дружба і Сухий Лиман цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Морська(14.19), Путійська(14.39), Пост 25 Км(15.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Сухий Лиман, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Сухий Лиман ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Сухий Лиман можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6341 Білгород-Дністровський Одеса 05.45
Дружба
07.04
Сухий Лиман
1 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6345 Білгород-Дністровський Одеса 14.16
Дружба
15.35
Сухий Лиман
1 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6347 Білгород-Дністровський Одеса 17.32
Дружба
18.46
Сухий Лиман
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Сухий Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Сухий Лиман

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сухий Лиман — Дружба