У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Тіра
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Тіра:

Поточний розклад електричок Дружба - Тіра включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 34 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Тіра о 19 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6310 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Дружба і Тіра цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Тіра, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Тіра ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Тіра можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6304 Одеса Білгород-Дністровський 10.34
Дружба
10.59
Тіра
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 19.34
Дружба
19.59
Тіра
25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Тіра можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Тіра

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тіра — Дружба