З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворецька - Кам'яниця-Волинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворецька - Кам'яниця-Волинська:

Поточний розклад електричок Дворецька - Кам'яниця-Волинська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 16 хв зі станції Дворецька і прибуває на станцію Кам'яниця-Волинська о 19 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6382-6381 сполученням Здолбунів-Пас. - Красне, в цьому випадку поїздка займе 1 г 48 хв. Між станціями Дворецька і Кам'яниця-Волинська цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Рівне(17.18), Ульбарів(18.21), Дубно(18.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворецька - Кам'яниця-Волинська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворецька Кам'яниця-Волинська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворецька - Кам'яниця-Волинська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382-6381 Здолбунів Красне 17.16
Дворецька
19.04
Кам'яниця-Волинська
1 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворецька -Кам'яниця-Волинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворецька — Кам'яниця-Волинська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яниця-Волинська — Дворецька