У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворецька - Радивилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворецька - Радивилів:

Поточний розклад електричок Дворецька - Радивилів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 31 хв зі станції Дворецька і прибуває на станцію Радивилів о 19 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6382-6381 сполученням Рівне - Красне, в цьому випадку поїздка займе 2 г 25 хв. Між станціями Дворецька і Радивилів цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Басів Кут(17.36), Ульбарів(18.21), Мирогоща(18.48), Верба(19.18), 58 Км(19.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворецька - Радивилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворецька Радивилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворецька - Радивилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382-6381 Рівне Красне 17.31
Дворецька
19.56
Радивилів
2 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворецька -Радивилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворецька — Радивилів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радивилів — Дворецька