З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворічна - Куп'янськ-Сорт
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворічна - Куп'янськ-Сорт:

Поточний розклад електричок Дворічна - Куп'янськ-Сорт включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 46 хв зі станції Дворічна і прибуває на станцію Куп'янськ-Сорт о 19 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6625 сполученням Тополі - Куп'янськ-Вузловий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Дворічна і Куп'янськ-Сорт цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Мовчанове(05.56), Кулагівка(06.04), Оливине(06.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворічна - Куп'янськ-Сорт, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворічна Куп'янськ-Сорт ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворічна - Куп'янськ-Сорт можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6625 Тополі Куп'янськ 05.47
Дворічна
06.23
Куп'янськ-Сорт
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.46
Дворічна
19.21
Куп'янськ-Сорт
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворічна -Куп'янськ-Сорт можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворічна — Куп'янськ-Сорт

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Куп'янськ-Сорт — Дворічна