У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворічна - Куп'янськ-Вузловий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворічна - Куп'янськ-Вузловий:

Поточний розклад електричок Дворічна - Куп'янськ-Вузловий включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 46 хв зі станції Дворічна і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 19 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6625 сполученням Тополі - Куп'янськ-Вузловий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Дворічна і Куп'янськ-Вузловий цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Мовчанове(05.55), Кулагівка(06.05), Оливине(06.16), Куп'янськ-Сорт(06.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворічна - Куп'янськ-Вузловий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворічна Куп'янськ-Вузловий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворічна - Куп'янськ-Вузловий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6625 Тополі Куп'янськ 05.47
Дворічна
06.29
Куп'янськ-Вузловий
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.46
Дворічна
19.27
Куп'янськ-Вузловий
41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворічна -Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворічна — Куп'янськ-Вузловий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Куп'янськ-Вузловий — Дворічна