У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворічна - Лиманська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворічна - Лиманська:

Поточний розклад електричок Дворічна - Лиманська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 47 хв зі станції Дворічна і прибуває на станцію Лиманська о 18 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6634 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Тополі, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Дворічна і Лиманська цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворічна - Лиманська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворічна Лиманська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворічна - Лиманська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6628 Куп'янськ Тополі 09.20
Дворічна
09.38
Лиманська
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 17.47
Дворічна
18.01
Лиманська
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 21.17
Дворічна
21.35
Лиманська
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворічна -Лиманська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворічна — Лиманська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лиманська — Дворічна