У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворічна - Оливине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворічна - Оливине:

Поточний розклад електричок Дворічна - Оливине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 46 хв зі станції Дворічна і прибуває на станцію Оливине о 19 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6625 сполученням Тополі - Куп'янськ-Вузловий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Дворічна і Оливине цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Мовчанове(05.55), Кулагівка(06.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворічна - Оливине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворічна Оливине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворічна - Оливине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6625 Тополі Куп'янськ 05.47
Дворічна
06.16
Оливине
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.46
Дворічна
19.14
Оливине
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворічна -Оливине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворічна — Оливине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Оливине — Дворічна