З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворічна - Сеньківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворічна - Сеньківка:

Поточний розклад електричок Дворічна - Сеньківка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 46 хв зі станції Дворічна і прибуває на станцію Сеньківка о 18 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6625 сполученням Тополі - Куп'янськ-Вузловий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Дворічна і Сеньківка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворічна - Сеньківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворічна Сеньківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворічна - Сеньківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6625 Тополі Куп'янськ 05.47
Дворічна
06.00
Сеньківка
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.46
Дворічна
18.58
Сеньківка
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворічна -Сеньківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворічна — Сеньківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сеньківка — Дворічна