У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворічна - Тополі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворічна - Тополі:

Поточний розклад електричок Дворічна - Тополі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 17 хв зі станції Дворічна і прибуває на станцію Тополі о 21 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6628 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Тополі, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Дворічна і Тополі цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Гряниківка(09.28), Лиманська(09.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворічна - Тополі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворічна Тополі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворічна - Тополі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6628 Куп'янськ Тополі 09.20
Дворічна
09.45
Тополі
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 17.47
Дворічна
18.10
Тополі
23 хв Курсує щоденно - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 21.17
Дворічна
21.40
Тополі
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворічна -Тополі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворічна — Тополі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тополі — Дворічна