У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворічна - Заоскілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворічна - Заоскілля:

Поточний розклад електричок Дворічна - Заоскілля включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 46 хв зі станції Дворічна і прибуває на станцію Заоскілля о 19 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Тополі - Куп'янськ-Вузловий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Дворічна і Заоскілля цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Мовчанове(18.54), Кулагівка(19.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворічна - Заоскілля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворічна Заоскілля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворічна - Заоскілля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6625 Тополі Куп'янськ 05.47
Дворічна
06.11
Заоскілля
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.46
Дворічна
19.10
Заоскілля
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворічна -Заоскілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворічна — Заоскілля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заоскілля — Дворічна