У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ДВРЗ - Григоро-Іванівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) ДВРЗ - Григоро-Іванівка:

Поточний розклад електричок ДВРЗ - Григоро-Іванівка включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 00 хв зі станції ДВРЗ і прибуває на станцію Григоро-Іванівка о 20 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 2 г 17 хв. Між станціями ДВРЗ і Григоро-Іванівка цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Ялинка(17.08), Димерка(17.28), Трубіж(18.06), Попудренко(18.46), Володькова Дівиця(19.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок ДВРЗ - Григоро-Іванівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом ДВРЗ Григоро-Іванівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку ДВРЗ - Григоро-Іванівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту ДВРЗ -Григоро-Іванівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ДВРЗ — Григоро-Іванівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Григоро-Іванівка — ДВРЗ