У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Диканівка - Чорноглазівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Диканівка - Чорноглазівка:

Поточний розклад електричок Диканівка - Чорноглазівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 28 хв зі станції Диканівка і прибуває на станцію Чорноглазівка о 12 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6139 сполученням Харків-Левада - Золочів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 23 хв. Між станціями Диканівка і Чорноглазівка цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них 6 Км(11.32), Подвірки(11.53), 224 Км(12.11), Феськи(12.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Диканівка - Чорноглазівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Диканівка Чорноглазівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Диканівка - Чорноглазівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6139 Харків Золочів 11.28
Диканівка
12.51
Чорноглазівка
1 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Диканівка -Чорноглазівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Диканівка — Чорноглазівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чорноглазівка — Диканівка