У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Диканівка - Караванна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Диканівка - Караванна:

Поточний розклад електричок Диканівка - Караванна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 30 хв зі станції Диканівка і прибуває на станцію Караванна о 10 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6915 сполученням Харків-Балашівський - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Диканівка і Караванна цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них 6 Км(16.25), Рижів(16.39), Коротич(16.50), Любівка(17.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Диканівка - Караванна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Диканівка Караванна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Диканівка - Караванна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6159 Харків Мерчик 09.30
Диканівка
10.19
Караванна
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6915 Харків Огульці 16.23
Диканівка
17.27
Караванна
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Диканівка -Караванна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Диканівка — Караванна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Караванна — Диканівка