У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Диканівка - Хвилинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Диканівка - Хвилинка:

Поточний розклад електричок Диканівка - Хвилинка включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 50 хв зі станції Диканівка і прибуває на станцію Хвилинка о 19 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6171 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Диканівка і Хвилинка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Диканівка - Хвилинка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Диканівка Хвилинка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Диканівка - Хвилинка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Диканівка -Хвилинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Диканівка — Хвилинка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хвилинка — Диканівка