У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Диканівка - Пісочин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Диканівка - Пісочин:

Поточний розклад електричок Диканівка - Пісочин включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 23 хв зі станції Диканівка і прибуває на станцію Пісочин о 16 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6221 сполученням Харків-Левада - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Диканівка і Пісочин цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них 6 Км(07.40), Хвилинка(07.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Диканівка - Пісочин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Диканівка Пісочин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Диканівка - Пісочин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Диканівка -Пісочин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Диканівка — Пісочин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пісочин — Диканівка