У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Диканівка - Водяна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Диканівка - Водяна:

Поточний розклад електричок Диканівка - Водяна включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 23 хв зі станції Диканівка і прибуває на станцію Водяна о 16 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6221 сполученням Харків-Левада - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Диканівка і Водяна цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 6 Км(07.40), Хвилинка(07.50), Пісочин(07.59), Коротич(08.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Диканівка - Водяна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Диканівка Водяна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Диканівка - Водяна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Диканівка -Водяна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Диканівка — Водяна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Водяна — Диканівка