У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джигаївка - Фастів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джигаївка - Фастів:

Поточний розклад електричок Джигаївка - Фастів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 44 хв зі станції Джигаївка і прибуває на станцію Фастів о 00 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 5 г 43 хв. Між станціями Джигаївка і Фастів цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Калинівка(18.48), Плиски(20.20), Бобрик(22.12), Караваєві Дачі(23.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джигаївка - Фастів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джигаївка Фастів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джигаївка - Фастів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
887К Ворожба Фастів 18.44
Джигаївка
00.27
Фастів-1
5 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джигаївка -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .