У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джигаївка - Клепали
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джигаївка - Клепали:

Поточний розклад електричок Джигаївка - Клепали включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 10 хв зі станції Джигаївка і прибуває на станцію Клепали о 22 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 888Л сполученням Київ-Волинський - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Джигаївка і Клепали цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Дубов'язівка(14.01), Путійська(14.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джигаївка - Клепали, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джигаївка Клепали ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джигаївка - Клепали можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302 Бахмач Ворожба 09.05
Джигаївка
09.56
Клепали
51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
888Л Київ Ворожба 13.58
Джигаївка
14.51
Клепали
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 21.10
Джигаївка
22.01
Клепали
51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джигаївка -Клепали можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Джигаївка — Клепали

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Клепали — Джигаївка