У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джигаївка - Київ-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джигаївка - Київ-Пас.:

Поточний розклад електричок Джигаївка - Київ-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 44 хв зі станції Джигаївка і прибуває на станцію Київ-Пас. о 23 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 4 г 36 хв. Між станціями Джигаївка і Київ-Пас. цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Калинівка(18.48), Плиски(20.20), Бобрик(22.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джигаївка - Київ-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джигаївка Київ-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джигаївка - Київ-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
887К Ворожба Фастів 18.44
Джигаївка
23.20
Київ-Пас.
4 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джигаївка -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Джигаївка — Київ-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ-Пас. — Джигаївка