У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джимбулук - Ланкоскладальне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джимбулук - Ланкоскладальне:

Поточний розклад електричок Джимбулук - Ланкоскладальне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 30 хв зі станції Джимбулук і прибуває на станцію Ланкоскладальне о 17 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6908-6910 сполученням Сиваш - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 2 г 51 хв. Між станціями Джимбулук і Ланкоскладальне цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Салькове(14.40), Якимівка(16.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джимбулук - Ланкоскладальне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джимбулук Ланкоскладальне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джимбулук - Ланкоскладальне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6908-6910 Сиваш Запоріжжя 14.30
Джимбулук
17.21
Ланкоскладальне
2 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джимбулук -Ланкоскладальне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Джимбулук — Ланкоскладальне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ланкоскладальне — Джимбулук