У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джимбулук - Сиваш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джимбулук - Сиваш:

Поточний розклад електричок Джимбулук - Сиваш включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 48 хв зі станції Джимбулук і прибуває на станцію Сиваш о 13 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6926-6925 сполученням Генічеськ - Сиваш, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Джимбулук і Сиваш цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них 1328 Км(12.52), Чонгар(13.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джимбулук - Сиваш, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джимбулук Сиваш ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джимбулук - Сиваш можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6907 Мелітополь Сиваш 10.02
Джимбулук
10.30
Сиваш
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6909-6907 Запоріжжя Сиваш 10.02
Джимбулук
10.30
Сиваш
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6926-6925 Генічеськ Сиваш 12.48
Джимбулук
13.16
Сиваш
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джимбулук -Сиваш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Джимбулук — Сиваш

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сиваш — Джимбулук