У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джимбулук - Юрицине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джимбулук - Юрицине:

Поточний розклад електричок Джимбулук - Юрицине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 30 хв зі станції Джимбулук і прибуває на станцію Юрицине о 15 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6908-6910 сполученням Сиваш - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Джимбулук і Юрицине цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джимбулук - Юрицине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джимбулук Юрицине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джимбулук - Юрицине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6908 Сиваш Мелітополь 14.30
Джимбулук
15.39
Юрицине
1 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6908-6910 Сиваш Запоріжжя 14.30
Джимбулук
15.39
Юрицине
1 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джимбулук -Юрицине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Джимбулук — Юрицине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Юрицине — Джимбулук