У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзюньків - Жашків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дзюньків - Жашків:

Поточний розклад електричок Дзюньків - Жашків включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 11 хв зі станції Дзюньків і прибуває на станцію Жашків о 14 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 2 г 5 хв. Між станціями Дзюньків і Жашків цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Друцька(12.31), Високе(13.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дзюньків - Жашків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дзюньків Жашків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дзюньків - Жашків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 12.11
Дзюньків
14.16
Жашків
2 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дзюньків -Жашків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дзюньків — Жашків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жашків — Дзюньків