У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзвиняч - Прошова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дзвиняч - Прошова:

Поточний розклад електричок Дзвиняч - Прошова включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 09 хв зі станції Дзвиняч і прибуває на станцію Прошова о 06 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6270 сполученням Заліщики - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 43 хв. Між станціями Дзвиняч і Прошова цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Торське(03.18), Мухавка(03.58), Чортків(04.43), Копичинці(05.24), Трембовля(06.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дзвиняч - Прошова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дзвиняч Прошова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дзвиняч - Прошова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6270 Заліщики Тернопіль 03.09
Дзвиняч
06.52
Прошова
3 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дзвиняч -Прошова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дзвиняч — Прошова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Прошова — Дзвиняч