У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзвиняч - Рожанівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дзвиняч - Рожанівка:

Поточний розклад електричок Дзвиняч - Рожанівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 09 хв зі станції Дзвиняч і прибуває на станцію Рожанівка о 03 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6270 сполученням Заліщики - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Дзвиняч і Рожанівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дзвиняч - Рожанівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дзвиняч Рожанівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дзвиняч - Рожанівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6270 Заліщики Тернопіль 03.09
Дзвиняч
03.35
Рожанівка
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дзвиняч -Рожанівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дзвиняч — Рожанівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рожанівка — Дзвиняч