У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзинілор - Барабой
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дзинілор - Барабой:

Розклад поїздів Дзинілор Барабой на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дзинілор Барабой найчастіше зупиняються на станціях Главані, Арциз, Сарата, Кулевча, Білгород-Дністровський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.43 зі станції Дзинілор, в кінцевий же пункт Барабой прибувають вони відповідно о 22.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дзинілор Барабой є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дзинілор - Барабой складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дзинілор - Барабой можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
146Ш Ізмаїл Київ 18.43
Дзинілор
22.41
Барабой
3 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дзинілор -Барабой можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .