У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзинілор - Крижопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дзинілор - Крижопіль:

Розклад поїздів Дзинілор Крижопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Дзинілор Крижопіль найчастіше зупиняються на станціях Главані, Арциз, Сарата, Кулевча, Білгород-Дністровський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.43 зі станції Дзинілор, в кінцевий же пункт Крижопіль прибувають вони відповідно о 04.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дзинілор Крижопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дзинілор - Крижопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дзинілор - Крижопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
146Ш Ізмаїл Київ 18.43
Дзинілор
04.32
Крижопіль
9 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дзинілор -Крижопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дзинілор — Крижопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Крижопіль — Дзинілор