З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фенольна - Близнюки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Фенольна - Близнюки:

Поточний розклад електричок Фенольна - Близнюки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 00 хв зі станції Фенольна і прибуває на станцію Близнюки о 22 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6072 сполученням Скотовата - Близнюки, в цьому випадку поїздка займе 10 г 4 хв. Між станціями Фенольна і Близнюки цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Кривий Торець(09.34), Кіндратівка(10.14), Шпичкине(10.54), Бантишеве(17.40), Язикове(18.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Фенольна - Близнюки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Фенольна Близнюки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Фенольна - Близнюки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6072 Скотовата Близнюки 09.17
Фенольна
19.21
Близнюки
10 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6244 Скотовата Близнюки 18.00
Фенольна
22.25
Близнюки
4 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Фенольна -Близнюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Фенольна — Близнюки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Близнюки — Фенольна