З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фенольна - Красний Лиман
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Фенольна - Красний Лиман:

Поточний розклад електричок Фенольна - Красний Лиман включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 30 хв зі станції Фенольна і прибуває на станцію Красний Лиман о 07 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002 сполученням Фенольна - Святогірськ, в цьому випадку поїздка займе 3 г 39 хв. Між станціями Фенольна і Красний Лиман цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Кривий Торець(05.39), Кіндратівка(06.19), Шпичкине(06.57), Слов'янський курорт(08.27), Брусин(08.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Фенольна - Красний Лиман, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Фенольна Красний Лиман ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Фенольна - Красний Лиман можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6018* Фенольна Красний Лиман 04.30
Фенольна
07.31
Красний Лиман
3 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6002* Фенольна Святогірськ 05.22
Фенольна
09.01
Красний Лиман
3 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Фенольна -Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Фенольна — Красний Лиман

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красний Лиман — Фенольна