У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гроза - Коробочкине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гроза - Коробочкине:

Поточний розклад електричок Гроза - Коробочкине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 21 хв зі станції Гроза і прибуває на станцію Коробочкине о 14 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6608 сполученням Осинове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Гроза і Коробочкине цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Первомайське-Південне(13.31), Гракове(14.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гроза - Коробочкине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гроза Коробочкине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гроза - Коробочкине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6608 Осинове Харків 13.21
Гроза
14.43
Коробочкине
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гроза -Коробочкине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гроза — Коробочкине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коробочкине — Гроза