З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусарівка - Фенольна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гусарівка - Фенольна:

Поточний розклад електричок Гусарівка - Фенольна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 34 хв зі станції Гусарівка і прибуває на станцію Фенольна о 08 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Близнюки - Скотовата, в цьому випадку поїздка займе 3 г 38 хв. Між станціями Гусарівка і Фенольна цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Бантишеве(04.48), Шпичкине(05.54), Кіндратівка(07.16), Кривий Торець(07.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гусарівка - Фенольна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гусарівка Фенольна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гусарівка - Фенольна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Близнюки Скотовата 04.34
Гусарівка
08.12
Фенольна
3 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гусарівка -Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гусарівка — Фенольна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фенольна — Гусарівка