У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусинка - Приколотне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гусинка - Приколотне:

Поточний розклад електричок Гусинка - Приколотне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 45 хв зі станції Гусинка і прибуває на станцію Приколотне о 15 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6562 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Гусинка і Приколотне цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 120 Км(09.43), Бурлук(10.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гусинка - Приколотне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гусинка Приколотне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гусинка - Приколотне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6562 Куп'янськ Вовчанськ 09.39
Гусинка
10.48
Приколотне
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6858 Куп'янськ Вовчанськ 14.45
Гусинка
15.50
Приколотне
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6556 Куп'янськ Вовчанськ 21.57
Гусинка
23.03
Приколотне
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гусинка -Приколотне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гусинка — Приколотне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Приколотне — Гусинка