У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусинка - Шипувате
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гусинка - Шипувате:

Поточний розклад електричок Гусинка - Шипувате включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 57 хв зі станції Гусинка і прибуває на станцію Шипувате о 22 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6858 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Гусинка і Шипувате цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гусинка - Шипувате, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гусинка Шипувате ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гусинка - Шипувате можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6562 Куп'янськ Вовчанськ 09.39
Гусинка
09.56
Шипувате
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6858 Куп'янськ Вовчанськ 14.45
Гусинка
15.03
Шипувате
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6556 Куп'янськ Вовчанськ 21.57
Гусинка
22.14
Шипувате
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гусинка -Шипувате можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гусинка — Шипувате

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шипувате — Гусинка