У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусинка - Вовчанськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гусинка - Вовчанськ:

Поточний розклад електричок Гусинка - Вовчанськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 57 хв зі станції Гусинка і прибуває на станцію Вовчанськ о 23 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6562 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 1 хв. Між станціями Гусинка і Вовчанськ цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них 120 Км(09.43), Бурлук(10.17), 79 Км(10.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гусинка - Вовчанськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гусинка Вовчанськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гусинка - Вовчанськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6562 Куп'янськ Вовчанськ 09.39
Гусинка
11.40
Вовчанськ
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6858 Куп'янськ Вовчанськ 14.45
Гусинка
16.40
Вовчанськ
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
6556 Куп'янськ Вовчанськ 21.57
Гусинка
23.51
Вовчанськ
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гусинка -Вовчанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гусинка — Вовчанськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вовчанськ — Гусинка