З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Імені Кожушка - Святогірськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Імені Кожушка - Святогірськ:

Поточний розклад електричок Імені Кожушка - Святогірськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 17 хв зі станції Імені Кожушка і прибуває на станцію Святогірськ о 09 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6004 сполученням Костянтинівка - Святогірськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 53 хв. Між станціями Імені Кожушка і Святогірськ цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Слов'янський курорт(18.57), Брусин(19.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Імені Кожушка - Святогірськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Імені Кожушка Святогірськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Імені Кожушка - Святогірськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002 Фенольна Святогірськ 08.17
Імені Кожушка
09.45
Святогірськ
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6004 Костянтинівка Святогірськ 18.47
Імені Кожушка
21.40
Святогірськ
2 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Імені Кожушка -Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Імені Кожушка — Святогірськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Святогірськ — Імені Кожушка