З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Луцьк:

Розклад поїздів Івано-Франківськ Луцьк на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Галич, Бурштин, Ходорів, Львів, Кам'янка-Бузька, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.25 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 07.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Чернівці Ковель 23.25
Івано-Франківськ
07.28
Луцьк
8 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Івано-Франківськ