У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Миколаїв:

Розклад поїздів Івано-Франківськ Миколаїв на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 25 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 28. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Галич, Полонне, Снігурівка, Біла Криниця, Високопілля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.03 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 06.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Л Рахів Миколаїв 05.03
Івано-Франківськ
06.06
Миколаїв-Пас.
1 д 1 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Івано-Франківськ