У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське - Орлівщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кам'янське - Орлівщина:

Поточний розклад електричок Кам'янське - Орлівщина включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 16 хв зі станції Кам'янське і прибуває на станцію Орлівщина о 07 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7008-7009 сполученням Верхівцеве - Краматорськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 2 хв. Між станціями Кам'янське і Орлівщина цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Сухачівка(05.34), Нижньодніпровськ-Вузол-парк З(06.20), Підміська(06.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кам'янське - Орлівщина, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кам'янське Орлівщина ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кам'янське - Орлівщина можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кам'янське та Орлівщина – 76.4 км. Ціна квитка на електричку Кам'янське Орлівщина складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7008-7009 Верхівцеве Краматорськ 05.16
Кам'янське-Пасажирське
07.18
Орлівщина
2 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кам'янське -Орлівщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кам'янське — Орлівщина

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Орлівщина — Кам'янське