У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське - Павлоград
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Кам'янське - Павлоград:

Розклад поїздів і електричок Кам'янське - Павлоград на даний момент включає поїздів далекого прямування - 5, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Кам'янське вночі о 03 г 48 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 10 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Кам'янське о 07 г 23 хв і прибуває вранці в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Кам'янське до пункту прибуття Павлоград становить 3 г 45 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 22 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 7 г 16 хв.
Деякі поїзди від станції Кам'янське до станції Павлоград курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Кам'янське - Павлоград проїжджають через такі станції і населені пункти як: Дніпро-Головний.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Кам'янське - Павлоград, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Кам'янське - Павлоград можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Кам'янське -Павлоград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кам'янське — Павлоград

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Павлоград — Кам'янське

За маршрутом Кам'янське - Павлоград курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Кам'янське - Павлоград Показати тільки електрички сполученням Кам'янське - Павлоград