У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Бєлгород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Бєлгород:

Розклад поїздів Харків Бєлгород на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Харків Бєлгород найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.17 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Бєлгород прибувають вони відповідно о 01.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Бєлгород є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Бєлгород складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Бєлгород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096П Кривий Ріг Москва 23.17
Харків-Пас.
01.04
Бєлгород
1 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
092П Полтава Москва 23.17
Харків-Пас.
01.04
Бєлгород
1 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Бєлгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Бєлгород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бєлгород — Харків