У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Харків Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Харків Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Люботин, Богодухів, Смородине, Суми, Білопілля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.20 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 17.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Харків - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
143О Харків Санкт-Петербург 06.20
Харків-Пас.
17.12
Чернігів
10 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Харків