У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Харків Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Харків Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Новомосковськ-Дніпровський, Дніпро-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.58 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 20.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Харків - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
287 Харків Одеса 07.58
Харків-Пас.
20.50
Кривий Ріг-Головний
12 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Харків