У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Запоріжжя:

Розклад поїздів Харків Запоріжжя на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Харків Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Лихачове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.41, 01.45 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 05.18, 06.02 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Харків Запоріжжя говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Харків - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Харків