У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Пас. - Москва
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків-Пас. - Москва:

Розклад поїздів Харків-Пас. Москва на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Харків-Пас. Москва найчастіше зупиняються на станціях Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська, Калуга 1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.17 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Москва-Київська прибувають вони відповідно о 13.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків-Пас. Москва є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків-Пас. - Москва складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків-Пас. - Москва можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096П Кривий Ріг Москва 23.17
Харків-Пас.
13.59
Москва-Київська
14 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
092П Полтава Москва 23.17
Харків-Пас.
13.59
Москва-Київська
14 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків-Пас. -Москва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків-Пас. — Москва

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Москва — Харків-Пас.