Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон(всі вокзали) - Ворожба
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон(всі вокзали) - Ворожба:

Розклад поїздів Херсон(всі вокзали) Ворожба на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Херсон(всі вокзали) Ворожба найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Долинська, Київ-Пас., Дарниця, Бровари, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.43 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Ворожба-Пас. прибувають вони відповідно о 04.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон(всі вокзали) Ворожба є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон(всі вокзали) - Ворожба складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон(всі вокзали) - Ворожба можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
765К Херсон Харків 15.43
Херсон
04.28
Ворожба-Пас.
12 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Ворожба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон(всі вокзали) — Ворожба

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворожба — Херсон(всі вокзали)