З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Дніпро:

Розклад поїздів Херсон Дніпро на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.22 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 06.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Херсон - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
240Ш Миколаїв Лисичанськ 22.22
Херсон
06.16
Дніпро-Головний
7 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Херсон