У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Херсон Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Снігурівка, Кривин, Бурштин, Букачівці, Ходорів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.34 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 18.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Рахів 18.34
Херсон
18.47
Івано-Франківськ
1 д 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Херсон