З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Херсон Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Снігурівка, Шепетівка, Ходорів, Львів, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.00 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 13.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 14.00
Херсон
13.35
Івано-Франківськ
23 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Херсон